Reklama

Nostra culpa

Nostra culpa

02.05.2011
Czyta się kilka minut
Na skutek fatalnego błędu redakcji w artykule Piotra Dardzińskiego "Na miarę człowieka" ("TP" 18/2011) bohaterka, której wypowiedź została przywołana przez Autora, nosi imię Danuta. W rzeczywistości maturzystką, u której bp Karol Wojtyła konsultował tekst "Miłości i odpowiedzialności", była pani Alina Wodniecka. Wypowiedź ta została zaczerpnięta z filmu pt. "Śladami Wujka" przygotowanego przez Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie, którego premiera odbyła się 26 kwietnia w Krakowie.
Z

Za błąd serdecznie przepraszamy panią Alinę Wodniecką, Autora oraz Czytelników.

Redakcja

94

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]