Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

10.11.2014
Czyta się kilka minut
P

PODZIEMNA NOWA HUTA
Być może już niedługo będzie można zwiedzać Nową Hutę na zupełnie innym poziomie. Radny Tomasz Urynowicz złożył interpelację do prezydenta Krakowa o zabezpieczenie w przyszłorocznym budżecie środków na opracowanie naukowe i przeprowadzenie analizy projektu trasy turystycznej po nowohuckich schronach i tunelach z czasów zimnej wojny. Oprócz udostępnianego już zwiedzającym schronu pod kinem Światowid (dzisiaj Muzeum PRL) wiadomo o schronach pod Szpitalem Żeromskiego, szkołami, przedszkolami i kombinatem, a także o tunelach pod os. Zgody, al. Solidarności i pl. Centralnym.
WBIJANIE SZPILKI
Kilka dni Kraków żył walką Tomasza Adamka z pochodzącym z Wieliczki Arturem Szpilką, która odbyła się 8 listopada w Kraków Arenie. W przeddzień pojedynku Szpilka merytorycznie i z polotem językowym odniósł się do opinii Dariusza...

2090

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]