Reklama

Nagroda im. Teresy Torańskiej

Nagroda im. Teresy Torańskiej

17.11.2014
Czyta się kilka minut
Kalina Błażejowska została laureatką Nagrody im. Teresy Torańskiej.
Fot. Mateusz Jagielski / EAST NEWS
R

Redaktorkę „Tygodnika Powszechnego” nagrodzono w kategorii „młody talent dziennikarski” za tekst „Szeherezada ze Zgierza” („TP” 37/2014). Laureatami zostali także: Alexandra Richie za książkę „Warszawa 1944. Tragiczne powstanie” (W.A.B.), Małgorzata Kozera za film „Był bunt” (TVP) oraz ks. Jan Kaczkowski za działalność obywatelską. Nagrody przyznaje powołana w zeszłym roku Fundacja im. Teresy Torańskiej wraz z redakcją tygodnika „Newsweek Polska”. Kalino, gratulujemy!

516

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]