Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Nagroda im. Teresy Torańskiej

Nagroda im. Teresy Torańskiej

17.11.2014
Czyta się kilka minut
Kalina Błażejowska została laureatką Nagrody im. Teresy Torańskiej.
Fot. Mateusz Jagielski / EAST NEWS
R

Redaktorkę „Tygodnika Powszechnego” nagrodzono w kategorii „młody talent dziennikarski” za tekst „Szeherezada ze Zgierza” („TP” 37/2014). Laureatami zostali także: Alexandra Richie za książkę „Warszawa 1944. Tragiczne powstanie” (W.A.B.), Małgorzata Kozera za film „Był bunt” (TVP) oraz ks. Jan Kaczkowski za działalność obywatelską. Nagrody przyznaje powołana w zeszłym roku Fundacja im. Teresy Torańskiej wraz z redakcją tygodnika „Newsweek Polska”. Kalino, gratulujemy!

516

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]