Reklama

Nagroda dla Krystyny Jandy

Nagroda dla Krystyny Jandy

04.02.2019
Czyta się kilka minut
Oto kolejne ważne wyróżnienie dla polskiego kina. Na zakończonym właśnie festiwalu ­Sundance w amerykańskim Park City nagrodę za najlepszą rolę w filmie zagranicznym otrzymała Krystyna Janda.
NEXT FILM
N

Nakręcony w Toskanii „Słodki koniec dnia” Jacka Borcucha (współscenarzystą był Szczepan Twardoch) to film o hipokryzji współczesnej Europy. Jego bohaterką jest polska noblistka, która zabiera głos w sprawie kryzysu uchodźczego. Festiwal Sundance, stworzony w 1978 r. i firmowany przez Roberta Redforda, to najważniejszy na świecie promotor kina niezależnego. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]