Reklama

Na okładce tego wydania

Na okładce tego wydania

07.04.2014
Czyta się kilka minut
Fot. Piotr Mucharski
S

Spór o katastrofę smoleńską podzielił nas trwale i głęboko. Z wydruku tekstu Pawła Reszki („Alfabet smoleński”, w tym numerze „Tygodnika”), który opisuje ten podział, wycięliśmy najdobitniejsze cytaty. Położone obok siebie, wyglądały jak strzępy dokumentów przepuszczonych przez niszczarkę do papieru. Relikty jakiejś zapomnianej całości, której już nigdy na powrót nie da się scalić. I w tej postaci zostały sfotografowane, by znaleźć się na naszej okładce w rocznicę 10 kwietnia.

Okładka: Marek Knap

550

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]