Reklama

Ładowanie...

Muzeum Memów

Muzeum Memów

22.08.2022
Czyta się kilka minut
SZYMON ŁABIŃSKI / PAP
P

Pierwsze w Europie Muzeum Memów otwarto 19 sierpnia w podziemiach kina Przedwiośnie w Płocku. Jego twórcy zadbali nie tylko o humorystyczną treść wystawy, ale i o formę. Na zwiedzających czeka m.in. folia bąbelkowa, a także możliwość „uściśnięcia czyjejś dłoni” na koniec wizyty. Wystawa, która będzie czynna przez trzy miesiące, to część pierwszej edycji satyrycznego festiwalu Big Festivalowski. Ma on być żywym, kreatywnym hołdem dla sztuki, która rozśmiesza i podnosi na duchu. W programie m.in. komediowe kino letnie, występy standuperów, spotkanie z satyrykami. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]