Reklama

Ładowanie...

Miasto Słowa zobaczysz u nas!

Miasto Słowa zobaczysz u nas!

26.08.2019
Czyta się kilka minut
O

Ogłoszeniu laureatek i laureatów Nagrody Literackiej ­Gdynia od samego początku towarzyszy Festiwal Literacki Miasto ­Słowa. Z radością informujemy, że dwa festiwalowe spotkania będzie można obejrzeć na profilu „Tygodnika ­Powszechnego” na Facebooku ­­­(facebook.com/TygodnikPowszechny).

PIERWSZE Z NICH, „Czy literatura może oswajać świat?”, to spotkanie z Markiem Bieńczykiem, autorem od lat ­związanym z „Tygodnikiem”. Poprowadzą je Marcin ­Wicha i Zofia Król.

DRUGIE, „Małe Matczyzny”, to rozmowa z Zytą Rudzką, Małgorzatą Lebdą i Waldemarem Bawołkiem, którą poprowadzą Monika Ochędowska z „Tygodnika Powszechnego” i Justyna Sobolewska.

Obserwuj profil „TP” na Facebooku, by poznać daty premier obu nagrań. Zapraszamy!

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]