Reklama

Miasto Słowa zobaczysz u nas!

Miasto Słowa zobaczysz u nas!

26.08.2019
Czyta się kilka minut
O

Ogłoszeniu laureatek i laureatów Nagrody Literackiej ­Gdynia od samego początku towarzyszy Festiwal Literacki Miasto ­Słowa. Z radością informujemy, że dwa festiwalowe spotkania będzie można obejrzeć na profilu „Tygodnika ­Powszechnego” na Facebooku ­­­(facebook.com/TygodnikPowszechny).

PIERWSZE Z NICH, „Czy literatura może oswajać świat?”, to spotkanie z Markiem Bieńczykiem, autorem od lat ­związanym z „Tygodnikiem”. Poprowadzą je Marcin ­Wicha i Zofia Król.

DRUGIE, „Małe Matczyzny”, to rozmowa z Zytą Rudzką, Małgorzatą Lebdą i Waldemarem Bawołkiem, którą poprowadzą Monika Ochędowska z „Tygodnika Powszechnego” i Justyna Sobolewska.

Obserwuj profil „TP” na Facebooku, by poznać daty premier obu nagrań. Zapraszamy!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]