Reklama

Ludzie i idee

Ludzie i idee

07.12.2015
Czyta się kilka minut
Poziom kabaretu, tak ogólnie, to szczególnie w Polsce upadł i takoż mediów, edukacji, nie mówiąc o obyczajach, kulturze jazdy, zachowaniu młodzieży i dykcji u aktorów.
P

Poziom publicznych wypowiedzi polityków, tak generalizując, także w suficie dziury nie robi. Natomiast w obecnym rządzie wyraźnie wzrósł – choćby w stosunku do analogicznego rządu sprzed 12 miesięcy – poziom przekonania, że to, co rząd zrobi, jest ważne dla kraju. Przez długie lata narzekaliśmy na brak ideowości polityków. Że nic im się w sumie nie chce, że nie mają wizji, że idee budzą w nich wstręt, jak u prusaków proszek na robaki. To się doczekaliśmy ludzi idei, którym się wreszcie chce. Pamiętajcie o tym, zanim zaczniecie narzekać na kabaret, media czy młodzież. ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]