Reklama

Liczba tygodnia

Liczba tygodnia

12.06.2017
Czyta się kilka minut
1 200 000
T

Tylu w maju 2017 r. było w Polsce bezrobotnych. Podany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wskaźnik 7,5 proc. pozostających bez zatrudnienia oznacza spadek bezrobocia o 0,2 pkt. proc. w porównaniu z kwietniem i o 1,6 pkt. – z majem roku ubiegłego.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]