Reklama

LEKCJE CZYTANIA

LEKCJE CZYTANIA

04.12.2012
Czyta się kilka minut
5 grudnia o godz. 9.00 – Wojciech Bonowicz omawia tom Wisławy Szymborskiej „Koniec i początek” w Zespole Szkół nr 2 w Ostrzeszowie (Krańcowa 7).
5

5 grudnia o godz. 13.30 – Wojciech Bonowicz omawia esej ks. Józefa Tischnera „Wiara w godzinie przełomu” w LO im. Jana III Sobieskiego w Oławie (Plac Zamkowy 10).

11 grudnia o godz. 12.25 – Wojciech Bonowicz omawia książkę ks. Józefa Tischnera „Zrozumieć własną wiarę” w Centrum Edukacji „Radosna Nowina 2000” (Piekary 2).

19 grudnia o godz. 11.40 – Grzegorz Jankowicz analizuje wiersz Eugeniusza Tkaczyszyna-Dyckiego „Modlitwa za zmarłych” w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie (Kazimierza Wielkiego 5).

11 grudnia o godz. 10.00 – MAŁGORZATA SZEJNERT omawia fragment swojej książki „Śród żywych duchów”, zatytułowany „Parafia św. Katarzyny”, z uczniami LO im. Armii Krajowej w Białobrzegach (Targowicka 3).

O „Lekcjach...” czytajcie także na: lekcjeczytania.tygodnik.com.pl

844

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]