Reklama

LEKCJE CZYTANIA

LEKCJE CZYTANIA

04.03.2013
Czyta się kilka minut
„Lekcje czytania” to akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego,...
Rys. Marcin Wicha
K

Która ma na celu budzenie zainteresowania literaturą poprzez rozmowę o wybranych tekstach z wybitnymi pisarzami i pisarkami, krytykami i krytyczkami, profesorami i profesorkami. Jeśli chcesz zorganizować „Lekcję czytania” w swojej szkole, bibliotece, podczas festiwalu, który organizujesz, czy z innej okazji – napisz na: lekcjeczytania@tygodnik.com.pl

NAJBLIŻSZE LEKCJE CZYTANIA:

„Lekcje czytania dla najmłodszych”
9 marca o godz. 12.00 Katarzyna Kubisiowska poprowadzi lekcję organizowaną we współpracy z wydawnictwem Bona. Będziemy czytać z dzieciakami książkę Patricka Lewisa „Dom”, wstęp wolny – zapraszamy wszystkie dzieci! Miejsce: Księgarnia Bona w Krakowie, ul. Kanonicza 11.

15 marca o godz. 10.00 Ryszard Koziołek poprowadzi lekcję nie tylko...

5064

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]