Reklama

Kto wygrał kalendarze z wyklejankami Szymborskiej?

Kto wygrał kalendarze z wyklejankami Szymborskiej?

18.02.2013
Czyta się kilka minut
Wybór był trudny, lecz udało się uzgodnić werdykt. Pierwsze miejsce zajęła pani Maria Wójcik z Warszawy, która wysłała kilka prac.
N

Najciekawszą – „Uwaga na agentów” – reprodukujemy. Drugie miejsce ex aequo zdobyli panowie Szymon Bęben oraz Adam Starzyński, obaj z Popowa – za „Hamleta” i „Opaleniznę”. Wszyscy nagrodzeni otrzymają kalendarz z reprodukcjami wyklejanek Wisławy Szymborskiej, wydany przez Fundację jej imienia. Dziękujemy za nadesłane prace, a zwycięzcom – gratulujemy!

383

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]