Reklama

Ksiądz Natanek rozsyła orędzia

Ksiądz Natanek rozsyła orędzia

31.03.2014
Czyta się kilka minut
Krakowska kuria znów reaguje na działalność suspendowanego w lipcu 2011 r. księdza.

„Przekonanie ks. P. Natanka, że jego przesłanie przewyższa to od św. Małgorzaty Marii i św. Faustyny i że jest równe z ideami wielkich soborów pierwszego tysiąclecia Kościoła, i jako takie jest ostatnią szansą dla świata, musi budzić prawdziwy niepokój” – napisał ks. Józef Morawa z katedry eklezjologii Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w opinii opracowanej na prośbę kard. Stanisława Dziwisza. Jak informuje krakowska kuria, w ostatnich tygodniach ks. Piotr Natanek rozsyła do księży swoje publikacje, które zawierają m.in. orędzia 37-letniej wizjonerki Agnieszki Jezierskiej, mieszkającej w jego pustelni w Grzechyni. Więcej o sprawie ks.Natanka na stronie tygodnik.onet.pl.

NA PODST. KAI, INNYCH AGENCJI I MEDIÓW, INFORMACJI WŁASNYCH

782

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]