Reklama

Ks. Adam Boniecki: Medytacje Drogi Krzyżowej

Ks. Adam Boniecki: Medytacje Drogi Krzyżowej

07.04.2014
Czyta się kilka minut
Do papierowego wydania tego numeru „Tygodnika Powszechnego” dołączamy „Medytacje Drogi Krzyżowej” ks. Adama Bonieckiego.

„Medytacje...” wydane są w ramach Biblioteki Tygodnika Powszechnego jako jej V tom. Zawierają refleksyjne komentarze do każdej ze stacji Drogi Krzyżowej. Wydanie to ilustrowane jest zdjęciami kamiennych rzeźb, znajdujących się przy parafii marianów w podwarszawskiej Górze Kalwarii. Nad przedstawieniem drogi krzyżowej pracowała Anna Grocholska, zaś na fotografiach utrwalił je Paweł Kumelowski.
Papierowy „Tygodnik” wraz z „Medytacjami...” wyjątkowo ma nieznacznie podniesioną cenę. W odrębnej dystrybucji cena „Medytacji...” wynosi 9,90 zł.

Dodatkowe egzemplarze można zamówić przez sklepik internetowy „TP” na stronie: wislna12.na.allegro.pl

Zamówienia większej liczby egzemplarzy przyjmujemy także pod numerem telefonu: 12-422-25-18 lub adresem: zamowienia@tygodnik.com.pl
Dla księgarń, bibliotek i parafii – rabaty.

KARDYNAŁ KAZIMIERZ NYCZ: Droga...

2466

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]