Reklama

„Kryzys? Jaki kryzys?!”

„Kryzys? Jaki kryzys?!”

16.05.2016
Czyta się kilka minut
To temat przewodni 14. edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie, jednego z największych europejskich festiwali fotograficznych, która rozpoczęła się 12 maja.
Fot. Filip Preis
P

Punktem wyjścia do festiwalowych dyskusji jest przekonanie, że kryzys to już nie stan przejściowy czy anomalia, lecz cecha charakterystyczna codzienności – przekonują organizatorzy. W ramach Miesiąca Fotografii odbędzie się m.in. ciesząca się dużym zainteresowaniem Sekcja ShowOFF – oraz dziesiątki wydarzeń towarzyszących. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]