Reklama

„Kryzys? Jaki kryzys?!”

„Kryzys? Jaki kryzys?!”

16.05.2016
Czyta się kilka minut
To temat przewodni 14. edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie, jednego z największych europejskich festiwali fotograficznych, która rozpoczęła się 12 maja.
Fot. Filip Preis
P

Punktem wyjścia do festiwalowych dyskusji jest przekonanie, że kryzys to już nie stan przejściowy czy anomalia, lecz cecha charakterystyczna codzienności – przekonują organizatorzy. W ramach Miesiąca Fotografii odbędzie się m.in. ciesząca się dużym zainteresowaniem Sekcja ShowOFF – oraz dziesiątki wydarzeń towarzyszących. ©℗

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]