Reklama

Ładowanie...

KOŚCIÓŁ OTWARTY

26.11.2012
Czyta się kilka minut
Niech żyje Kościół otwarty! Nasze publikacje, a także polemiki i listy znajdziecie pod adresem tygodnik.com.pl/kosciol-otwarty. Rozmawiamy na facebook.com/KosciolOtwarty | A także czekamy na Państwa głosy pod adresem otwarty@tygodnik.com.pl
Z

Zapraszamy na kolejne spotkanie o Kościele otwartym, połączone z prezentacją książki ks. Adama Bonieckiego „Dookoła świata”

5 grudnia, godz 18, Warszawa, klub PAŃSTWOMIASTO, ul. Andersa 29, udział wezmą m.in.: ks. Adam Boniecki, Marek Zając, Maciej Zięba OP

Prowadzenie Brygida Grysiak

WSTĘP WOLNY! ZAPRASZAMY!

338

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Tygodnik espresso
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. Kup Tygodnik espresso i zacznij dzień od spokoju.

Dostęp roczny
199,90 zł

298,80 zł 99 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]