Reklama

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

27.10.2013
Czyta się kilka minut
Jak nazywa się czeski bard, którego teksty interpretowała Antonina Krzysztoń na kasecie poświęconej jego twórczości?
D

Dla tych z Państwa, którzy najszybciej nadeślą prawidłową odpowiedź, mamy najnowszą płytę Antoniny Krzysztoń pt. „Czekaj”, pod patronatem „Tygodnika Powszechnego”.
Na odpowiedzi na kartkach pocztowych czekamy do 21 listopada. Nasz adres: „Tygodnik Powszechny”, ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków, z dopiskiem „konkurs”.

343

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]