Reklama

Wydanie specjalne TP "Smak wolności"

Ks. prof. Michał Heller

Ks. prof. Michał Heller

10.06.2013
Czyta się kilka minut
Kto jest autorem stwierdzenia: Cum Deus calculat et cogitationes exercet, fit mundus?
D

Dla 10 osób, które najszybciej nadeślą prawidłową odpowiedź, mamy zestaw książek ks. Michała Hellera, ufundowanych przez Copernicus Center Press. Na odpowiedzi na kartkach pocztowych czekamy do końca czerwca. Nasz adres: „Tygodnik Powszechny”, ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków, z dopiskiem „konkurs”.

317

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Od 25 maja 2019 r., godz. 0:00, do zakończenia głosowania do Parlamentu Europejskiego trwa CISZA WYBORCZA. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej. Dowiedz się więcej >> 

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]