Reklama

Konferencja o komunikacji

Konferencja o komunikacji

08.06.2015
Czyta się kilka minut
Jaki wpływ na zdrowie ma komunikacja międzyosobowa, zastanawiali się w Krakowie uczestnicy międzynarodowej konferencji naukowej pt. „Komunikacja i zdrowie”, która odbyła się 6 czerwca.
W

Wpływ komunikacji na efekty terapii, problemy komunikacji z osobami z demencją, relacja mistrz–uczeń, komunikacja w sytuacjach ekstremalnych dotyczących zdrowia i życia – to niektóre z tematów dyskusji socjologów i pedagogów z uczelni polskich, chorwackich, słowackich i włoskich. O komunikacji z prawno-kanonicznego punktu widzenia mówił ks. Henryk Jagodziński z watykańskiego Sekretariatu Stanu. Konferencję pod patronatem kard. Stanisława Dziwisza zorganizowały Katedra Edukacji Medialnej UPJPII wraz z Katedrą Pedagogiki Społecznej i Pracy Socjalnej Ignatianum, a patronatem medialnym objął m.in. „Tygodnik”. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]