Reklama

Koncert muzyki chrześcijańskiej

Koncert muzyki chrześcijańskiej

24.06.2019
Czyta się kilka minut
50 tys. osób modliło się i bawiło 20 czerwca w Parku Sybiraków w Rzeszowie na 17. koncercie muzyki chrześcijańskiej „Jednego serca, jednego Ducha”.
PATRYK OGORZAŁEK / AGENCJA GAZETA
W

Wykonano około 30 piosenek i pieśni religijnych, a wśród dwustu muzyków i wykonawców znalazły się gwiazdy muzyki chrześcijańskiej, m.in. Magda Anioł, Beata Bednarz, Agnieszka Musiał, Krzysztof Antkowiak i Andrzej Lampert. Całość aranżował Marcin Pospieszalski, a koncert poprowadził jego pomysłodawca, niegdyś perkusista Skaldów – Jan Budziaszek. Co roku wydarzenie gromadzi coraz więcej osób – na pierwszy koncert przybyło z całej Polski 8 tys. osób, rok temu było ich już 40 tys. „Pragniemy pokazać, jak piękna może być muzyka inspirowana duchem, jak można przy niej się bawić i odnaleźć swoją godność i miejsce w Bożym ogrodzie”, opisują cel koncertu jego organizatorzy. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]