Reklama

Wydanie specjalne TP "Smak wolności"

Kolęda kryzysowa

Kolęda kryzysowa

17.12.2012
Czyta się kilka minut
Drodzy Czytelnicy, do najcieplejszych życzeń świątecznych dołączamy nową „Kolędę kryzysową”, z tekstem Michała Kuźmińskiego i muzyką Aleksandra Kardysia. Zapraszamy do jej wspólnego słuchania – i śpiewania!
T

Tę i dwie poprzednie „Tygodnikowe” kolędy umieściliśmy na świątecznej płycie, którą dołączamy do tego papierowego wydania „Tygodnika Powszechnego”.

Tradycyjnie śpiewali pracownicy „TP” oraz ich rodziny, a także panie: Marzena Lubaszka, śpiewaczka operowa, i Klaudia Adamus, zwyciężczyni naszego zeszłorocznego konkursu dla Czytelników na najlepsze wykonanie „Kolędy dla wszystkich”. Zagrali: Robert Kasprzycki i Aleksander Kardyś (gitary), Błażej Kardyś (fortepian), Anna Piekarska, Bartłomiej Mazur i Michał Woźniak (instrumenty perkusyjne), Teresa Szklarczyk (flet) oraz kwartet smyczkowy w składzie: Aleksandra Matyas i Monika Mikurda (skrzypce), Magdalena Bogucka (altówka) i Zuzanna Kardyś (wiolonczela). Szczególne gorące podziękowania należą się Robertowi Kasprzyckiemu, który śpiewa i gra z nami od pierwszej kolędy, a jego wsparcie i rady są zawsze nieocenione.Redakcja i...

1476

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]