Reklama

Jubileusz mędrca

Jubileusz mędrca

05.12.2016
Czyta się kilka minut
Tadeusz Sławek obchodzi 70. urodziny.
Fot. Paweł Ulatowski dla „TP”
W

Wybitny filolog, autorytet w zakresie teorii i historii literatury, poeta, prozaik, eseista, tłumacz poezji angielskiej i amerykańskiej, rektor Uniwersytetu Śląskiego (1996–2002), nasz znakomity publicysta, laureat nagrody Grand Press 2007 w kategorii „Publicystyka” za drukowany na łamach „Tygodnika” artykuł „Osamotnienie żałoby” – Tadeusz Sławek obchodzi jubileusz 70-lecia. Za współpracę i szczodrość myśli, którą nas obdarowuje, składamy Tadeuszowi wyrazy podziwu i wdzięczności.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]