Reklama

Jak dojechać i się nie zgubić (2)

Jak dojechać i się nie zgubić (2)

30.06.2009
Czyta się kilka minut
W Rymanowie, jadąc samochodem w stronę Sanoka trasą nr 98, po 4 km skręcamy w prawo na Sieniawę. Po 2 km, dojeżdżając w Sieniawie do skrzyżowania, skręcamy w lewo w drogę nr 889 na Bukowsko. Przejeżdżamy przez tamę na zbiorniku sieniawskim i po 3 km dojeżdżamy do skrzyżowania, na którym skręcamy w prawo w kierunku Puław. Mijamy wieś Pastwiska i po 5 km jesteśmy na miejscu. Do Rudawki Rymanowskiej dojechać można autobusem PKS z Krosna w kierunku Puław lub Wisłoczka, albo dojść pieszo czerwonym szlakiem z Rymanowa Zdroju, idąc w kierunku Wisłoczka. Dokładną mapę online można znaleźć na stronie: http://www.beskidniski.pl/mapa/bnwsch.html .

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Autor artykułu

Kierownik działu Wiara w „Tygodniku Powszechnym”. Ur. 1966 r., absolwent Wydziału Mechanicznego AGH, studiował filozofię na Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie i teologię w Kolegium...

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]