Reklama

Fajka pokoju znalazła właściciela!

Fajka pokoju znalazła właściciela!

19.01.2015
Czyta się kilka minut
Z radością informujemy, że fajka pokoju, którą ks. Adam Boniecki dostał na jubileusz 80-lecia urodzin, a którą następnie przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, została kupiona za 1725 złotych!
F

Fajka pokoju powędruje teraz do nowego właściciela, mieszkającego w Koszalinie, natomiast cała kwota zostanie przeznaczona na działalność WOŚP.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom licytacji!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]