Reklama

Dziennikarze „Tygodnika” nominowani do Grand Press 2017

Dziennikarze „Tygodnika” nominowani do Grand Press 2017

12.12.2017
Czyta się kilka minut
Za teksty opublikowane w „Tygodniku” do nagrody nominowani zostali nasi dziennikarze: Anna Goc, Łukasz Lamża i Wojciech Pięciak, a także nasz stały współpracownik Andrzej Stankiewicz. Zapraszamy do lektury wyróżnionych tekstów.
A

ANNA GOC została nominowana w kategorii REPORTAŻ PRASOWY za tekst „Laleczka się nie boi” „o braku elementarnego szacunku do człowieka i bezduszności lekarzy w kontaktach z pacjentkami”.

WOJCIECH PIĘCIAK został nominowany w kategorii WYWIAD za rozmowę „Obywatelski kontrwywiad patrzy na Rosję” z Marcinem Reyem, która „ujawnia, że państwo polskie jest bezradne wobec dywersji propagandowej Kremla”.

ŁUKASZ LAMŻA został nominowany w kategorii DZIENNIKARSTWO SPECJALISTYCZNE za tekst „Szara strefa onkologii”. „Naukowe śledztwo w sprawie inż. Zięby, który twierdzi, że raka można wyleczyć witaminą C, i wciąż znajduje pacjentów”.

ANDRZEJ STANKIEWICZ został nominowany w kategorii PUBLICYSTYKA za tekst „W imię brata”,  w którym „autor na licznych przykładach pokazuje, jak bardzo bieżąca polityka uprawiana przez Jarosława Kaczyńskiego odstaje od idei, które głosił jego brat, były prezydent Polski”.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]