Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Dziennikarze „Tygodnika” nominowani do Grand Press 2016!

Dziennikarze „Tygodnika” nominowani do Grand Press 2016!

13.12.2016
Czyta się kilka minut
Za teksty opublikowane w „Tygodniku” do nagrody nominowani zostali nasi dziennikarze: Michał Kuźmiński, Błażej Strzelczyk i Michał Okoński, a także goszczący na naszych łamach Stanisław Zasada. Zapraszamy do lektury wyróżnionych tekstów.
Źródło: press.pl
M

Michał Okoński nominowany został w kategorii PUBLICYSTYKA za tekst „Europa. Wyznanie wiary” „o tym, że Euro 2016 we Francji to święto, ponieważ właśnie wtedy wygrywa Europa otwarta i wielokulturowa”.

Błażej Strzelczyk nominowany został w kategorii WYWIAD za rozmowę „Naród między chrztem a bierzmowaniem” z dominikaninem o. Ludwikiem Wiśniewskim „o konserwatywnym Kościele, posłuszeństwie duchownych i o. Rydzyku, który mógłby stać się prorokiem zamiast politykiem”.

Michał Kuźmiński nominowany został w kategorii DZIENNIKARSTWO SPECJALISTYCZNE za „Gar słodkich atomów” – rozmowę z materiałoznawcą Markiem Miodownikiem „o tym, że każda kuchnia to skład materiałów chemicznych i że każdy z nas zjada część sztućców i garnków”.

Stanisław Zasada nominowany został w kategorii REPORTAŻ PRASOWY za tekst „To nie wasza rodzina”, który „opowiada o pociągu widmie, który z Czech przywiózł do Rawicza prawie setkę niemieckich niemowlaków. Niewiele z nich poznało prawdziwych rodziców”.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]