Reklama

Domowy włóczykij kulturalny (I)

Domowy włóczykij kulturalny (I)

23.03.2020
Czyta się kilka minut
2

25 MARCA O GODZ. 20.00 krakowski Teatr Łaźnia Nowa zaprasza na pierwszy internetowy pokaz „Konformisty 2029” w reż. Bartosza Szydłowskiego na podstawie legendarnej powieści Alberta Moravii (link do spektaklu na fb.com/laznianowa).

26 MARCA O GODZ. 20.30 koncert tria Brodacze Live Act, znanego m.in. ze wspólnych występów z zespołem Łąki Łan. „Odbędziemy podróż w krainę elektroniki miksowanej z pięknem brzmienia żywych instrumentów. Zalecamy odsłuch na sprzęcie, który jest w stanie wygenerować choćby część dolnego pasma zwanego mistycznie bassem” – zachęca grupa.

27 MARCA O GODZ. 19.00 Spotkanie z naszą autorką i reporterką Marceliną Szumer-Brysz na kanale fb.com/agencjaopowiesci.

27 MARCA O GODZ. 19.00 performatywne czytanie sztuki „Całuj ciotkę” Hanocha Levina w reż. Karoliny Kirsz na kanale YouTube warszawskiego Teatru Żydowskiego.

27-28 MARCA O GODZ. 20.00 w ramach trwającego cały tydzień pierwszego wirtualnego festiwalu Soundrive Online odbędą się koncerty rapera Kozy oraz punkowego duetu Siksa. Wydarzenie dostępne w streamingu przez kanał Soundrive na YouTubie.

27-28 MARCA: 24-godzinna wirtualna dyskoteka The Virtual Exstatic Dance, w trakcie której kilkunastu DJ-ów z całego świata zagra na żywo, a tysiące uczestników podzieli się streamingiem swojej zabawy w domu.

28 MARCA: Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku udostępni link do zapisu technicznego spektaklu „Ulica” Daniela Odiji w reż. Iwo Vedrala.

29 MARCA: domowy koncert znakomitego amerykańskiego pianisty i kompozytora jazzowego Freda Herscha (szczegóły: fb.com/fredherschmusic).

CODZIENNIE O GODZ. 20.00 na stronie ninateka.pl pokazy specjalne wybranych filmów, dokumentów i spektakli; wśród propozycji wiele niedostępnych wcześniej nagrań.

SPEKTAKLE DLA DZIECI od „Bajek robotów” po „Pchłę Szachrajkę”: iteatr.tvp.pl. ©(P)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]