Reklama

Ładowanie...

CZYTAJCIE NASZE NOWE BLOGI

15.03.2013
Czyta się kilka minut
Zobacz na tygodnik.onet.pl/blogi.html
Ż

Żyd i kobieta. Dwoje „obcych” katolickiej teologii: Żydzi jako naród odrzucony przez Boga, ukarany, wygnany; kobiety, które choć pierwsze pobiegły opowiedzieć o pustym grobie, szybko przestały mieć coś do powiedzenia... Blog będzie o tym, że teologia powstaje w konkretnych okolicznościach oraz że w innych okolicznościach czasem trzeba ją korygować. Oraz o tym, że w katolickim nauczaniu czasami tkwią uprzedzenia.
Zuzanna Radzik
www.zydziiczarownice.tygodnik.onet.pl

Środowisko dziennikarskie ma się za co uderzyć w piersi. Jednak ciągle uważamy, że bierzemy pieniądze za to, żeby patrzeć władzy, biznesowi, politykom na ręce. To się nie podoba politykom i biznesmenom. Już zaczynają się pojawiać zawoalowane groźby wobec dziennikarzy. Wiem, co piszę, i mam nadzieję, że nikt nie zechce posunąć się dalej. Byłoby to niezwykle groźne nie tylko dla reporterów...

1901

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]