Reklama

CONRAD 2013

CONRAD 2013

20.05.2013
Czyta się kilka minut
JUŻ ZA TYDZIEŃ...
.

... pierwszy tegoroczny numer Magazynu Conradowskiego,
w którym zaprezentujemy przewodnią ideę piątej edycji Festiwalu oraz wybranych gości. Przekonajcie się, co tym razem przygotowaliśmy na jedno z największych europejskich wydarzeń literackich.
Jak pisała Jane Yolen, literatura to przenoszona drogą tekstową choroba, którą zazwyczaj zarażamy się w dzieciństwie. Paradoksalnie – im więcej zarażonych, tym zdrowsze społeczeństwo. Tych, którzy noszą już w sobie literackiego bakcyla, a także tych, którzy dopiero go poszukują, zapraszamy do lektury CONRADA.

588

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]