Reklama

Branford Marsalis w Polsce

Branford Marsalis w Polsce

02.11.2015
Czyta się kilka minut
Amerykański saksofonista i kompozytor wystąpił między innymi z koncertem solowym w krakowskim kościele św. Katarzyny w ramach Zaduszek Jazzowych.
Fot. Palma Kolansky / MATERIAŁY PRASOWE
A

Artysta powróci na nasze sceny w grudniu, by zaprezentować program zdominowany przez polską muzykę klasyczną, jazzową i folkową. Towarzyszyć mu będą m.in.: Anna Maria Jopek, Mino Cinelu, Maria Pomianowska, Adam Strug, Atom String Quartet, Marcin Wasilewski i Stanisław Soyka. (3 grudnia – Bielsko-Biała, 4 grudnia – Warszawa, 7 grudnia – Szczecin). ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]