Reklama

Bieg do Pustego Grobu

Bieg do Pustego Grobu

24.04.2017
Czyta się kilka minut
Pod hasłem „Weź, biegaj!” w sobotę 22 kwietnia krakowskimi bulwarami ruszyli uczestnicy pierwszego w historii „Tygodnika Powszechnego” wielkanocnego biegu – członkowie redakcji, pracownicy i przyjaciele pisma.
Fot. Jacek Taran dla „TP”
B

Biegliśmy na dwóch dystansach – w „grupie św. Piotra” (5 km) i „grupie św. Jana” (10 km). Poziom zawodów, mimo trudnych warunków atmosferycznych, był wysoki – wszyscy uczestnicy dotarli do mety, a jako pierwszy na dłuższym dystansie dobiegł Paweł Wójcik (Krakowska Grupa Medialna) z czasem 45:16, tuż za nim przybiegł red. Marcin Żyła. W kategorii pań najszybciej biegła Urszula Wypych, która jednocześnie zwyciężyła na krótszym dystansie. Pomysłodawcą i głównym organizatorem zawodów był nasz fotoedytor Edward Augustyn (na zdjęciu z psem Norą). ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]