Reklama

Bezpieczeństwo głośniej i ciszej

Bezpieczeństwo głośniej i ciszej

01.06.2014
Czyta się kilka minut
Zaczynamy na nowo doceniać słowo „bezpieczeństwo”.
G

Globalizacja pozwoliła przez chwilę myśleć, że na rynku wszystko można bezpiecznie kupić, ale to nie do końca prawda. Polska stoi przed odpowiedzią na pytanie: na jakim poziomie rozwiązywać problemy swego bezpieczeństwa – krajowym czy ponadnarodowym? Państwa są dziś szczególnie wyczulone na kwestię bezpieczeństwa energetycznego. Zapewniają je sobie na różne sposoby – starania w krajach potężnych przebiegają ciszej, w mniejszych nieco głośniej.
Prof. dr hab. Witold Orłowski, członek Rady Gospodarczej przy Premierze RP

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]