Reklama

Balony pokoju

Balony pokoju

30.01.2017
Czyta się kilka minut
W minioną niedzielę papież wypuścił w niebo symbole pokoju – po raz trzeci były to jednak nie białe gołębie, lecz… kolorowe balony.
Fot. Andreas Solaro / AFP / EAST NEWS
O

O zmianę zaapelowały do Franciszka organizacje ochrony zwierząt, po tym jak w 2014 r. gołębie zostały zaatakowane w locie przez inne ptaki. „Rok będzie dobry na tyle, na ile każdy z nas, z Bożą pomocą, będzie starał się czynić dobro dzień po dniu” – mówił Franciszek na początku stycznia. „W taki sposób buduje się pokój, mówiąc czynami »nie« nienawiści i przemocy, a »tak« braterstwu i pojednaniu”. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]