Reklama

Antonio Banderas w Niedzielę Palmową w hiszpańskiej Maladze

Antonio Banderas w Niedzielę Palmową w hiszpańskiej Maladze

10.04.2017
Czyta się kilka minut
Aktor i reżyser co roku przyjeżdża na Wielkanoc do rodzinnego miasta.
Fot. Jon Nazca / REUTERS / FORUM
T

Teraz wziął udział w procesji z palmami w stroju członka Bractwa Łez i Łask – stowarzyszenia, które organizuje obchody Wielkiego Tygodnia i prowadzi działalność charytatywną. 9 kwietnia 2017 r. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]