Reklama

Aleja Tygodnika Powszechnego

Aleja Tygodnika Powszechnego

06.03.2017
Czyta się kilka minut
Z kurpiowską gminą Kadzidło wiążą nas od wielu lat serdeczne relacje.
Fot. Archiwum „TP”
M

Misterne koronkowe anioły na naszej choince i wielkanocne palmy zdobiące redakcję pochodzą właśnie z Kadzidła. Otwarta niedawno aleja Tygodnika Powszechnego łączy miejscowe gimnazjum z Parkiem Wszelkich Osobliwości. Dziękujemy!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]