Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Actus Humanus

Actus Humanus

14.12.2011
Czyta się kilka minut
W Gdańsku pojawił się nowy festiwal twórczości dawnej - Actus Humanus, dzięki któremu w dniach 14-18 grudnia miasto gościć będzie muzykę średniowiecza, renesansu i baroku.
W

Wśród zaproszonych artystów znalazły się prawdziwe gwiazdy. La Venexiana wykona nieznaną dotąd kantatę Alessandra Scarlattiego, Patrizia Bovi z formacją Micrologus przybliży średniowieczne pieśni bożonarodzeniowe, a Ensemble Clément Janequin - kolędy renesansowe. "Wariacje Goldbergowskie" zabrzmią w interpretacji Pierre’a Hanta?, zaś całość zwieńczy recital arii i koncertów Vivaldiego z Magnusem Stavelandem w roli głównej.

Program Festiwalu znajdą Państwo na stronie actushumanus.com, my zaś zapraszamy do lektury naszego dodatku.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]