Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

10.06.2013
Czyta się kilka minut
15 – 21 VI
S

Siostry i krowy
Dokumentalny, reż. Peter Gerdehag, Szwecja 2011, Planete, sobota 15 VI, 20.45
Zwycięzca ubiegłorocznego Krakowskiego Festiwalu Filmowego to fascynująca opowieść o dwóch sędziwych siostrach ze szwedzkiej prowincji, z których starsza w sensie jak najbardziej dosłownym poświęciła swoje życie krowom, płacąc za to bardzo wysoką cenę. Któregoś dnia lokalne władze zamierzają pozbawić ją tego, co najbardziej kocha.
Nasze matki, nasi ojcowie
Serial, reż. Philipp Kadelbach, Niemcy 2013, TVP1, poniedziałek, wtorek 17, 18 VI, 20.20, środa, 19 VI, 20.30
Telewizja publiczna zdecydowała się wyemitować kontrowersyjny dla Polaków miniserial, wyprodukowany przez niemiecką stację ZDF. II wojna światowa została tu pokazana z perspektywy pięciorga młodych ludzi z Berlina. Film zapowiadany jako niezwykle...

2606

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]