Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

17.07.2012
Czyta się kilka minut
21–27 VII
Ż

Żona doskonała

Komedia, reż. François Ozon, Francja 2010, Canal+, niedziela 22 VII, 20.00, Canal+ Film, 23.30

Catherine Deneuve jako emancypująca się luksusowa gospodyni domowa i Gérard Depardieu jako działacz komunistyczny pomagający zażegnać strajk w fabryce jej męża. Do tego musicalowe popisy, design z lat 70. i duża dawka wyrafinowanego humoru.

Wojciech Kilar

Koncert, Polska 2012, TVP 2, niedziela 22 VII, 23.25

17 lipca wybitny polski kompozytor skończył 80 lat. Z tej okazji na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie miał miejsce uroczysty koncert, w którym udział wzięła Narodowa Orkiestra Symfoniczna oraz Chór Polskiego Radia pod batutą José Maria Florêncio. Na program gali złożyły się m.in. suity Kilara z takich filmów, jak „Dracula” Coppoli, „Dziewiąte wrota” i „Pianista” Polańskiego czy „Pan...

2532

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]