Reklama

Zapowiedź Klubu „Tygodnika”

Zapowiedź Klubu „Tygodnika”

18.01.2015
Czyta się kilka minut
Warszawa: Katolik wobec wolności
Z

Zapraszamy na spotkanie „Katolik wobec wolności – od samowoli lub ślepego posłuszeństwa do odpowiedzialności”, czwartek, 22 stycznia 2015 r. o godz. 19.00, Klub Inteligencji Katolickiej, ul. Freta 20/24A Warszawa.

Więcej informacji: warszawa@klubtygodnika.pl

Więcej o działalności Klubów „Tygodnika Powszechnego” na stronie www.KlubTygodnika.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]