Reklama

Zakopane, sztuka, czas

Zakopane, sztuka, czas

17.06.2016
Czyta się kilka minut
Piotr Bies, Mebel Absurdalny, Ołtarz Bałwochwalczy nr 3 Fot. MGS w Zakopanem, eksponat wystawy „Artyści zakopiańscy”
P

Przekazując Państwu dodatek poświęcony działalności programowej Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem, zapraszam do wspólnych inspiracji, spotkań z drugim człowiekiem oraz sztuką.
Wyrażam nadzieję, iż tego lata sztuka zamanifestuje swoją obecność we wszystkich zakątkach Zakopanego, a zapisy śladów artystycznej twórczości uwrażliwią nas i dodadzą niezbędnej energii. Tak przecież w tym miejscu zawsze bywało, chcemy przywrócić i rozwinąć tę tradycję.
Zakopane to jedno miasto z pełnią wrażeń.

Beata Majcher, Dyrektor Zakopiańskiego Centrum Kultury

Dodatek przygotowany z Zakopiańskim Centrum Kultury. Redakcja: Michał Sowiński

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]