Reklama

Ładowanie...

Wyjaśnienie

24.09.2013
Czyta się kilka minut
"TP" 36/13
W

W „Tygodniku Powszechnym” z dnia 15.09.2013 r. ukazał się artykuł Cezarego Łazarewicza pt. „Orzeł Może”, dotyczący wpływania na kształt ustaw. W tekście tym Greenpeace wymieniony jest jako organizacja, którą firma MDI Strategic Solutions oferowała swojemu klientowi „pozyskać” w celu zainicjowania oddolnego sprzeciwu społecznego wobec liberalizacji ustawy o recyclingu i utylizacji akumulatorów.
Wyjaśniam, że żaden przedstawiciel tej firmy nigdy nie kontaktował się z Greenpeace i wspieranie się nazwą naszej organizacji przy tak haniebnym procederze jest daleko posuniętą nieuczciwością i nadużyciem. Nie mieliśmy, nie mamy i nigdy nie będziemy mieli nic wspólnego z takimi działaniami. Wystosowaliśmy już do firmy MDI Strategic Solutions pismo w tej sprawie i oczekujemy zaniechania tak skandalicznych praktyk.
Pragnę jednocześnie podkreślić, że nawet jeśli taki kontakt miałby...

1546

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]