Reklama

Wstęp

Wstęp

27.08.2012
Czyta się kilka minut
Z wielką radością przedstawiamy Państwu nasz dodatek, zapowiadający festiwal Wratislavia Cantans, którego kolejna, 47. edycja rozpocznie się 1 września.
Okładka dodatku "Wratislavia Cantans", "TP" 36/2012
Z

Zamieściliśmy w nim esej o Bachowskich Pasjach, szkice o kwartetach smyczkowych i brytyjskiej szkole interpretacji muzyki dawnej, rozmowy z kompozytorem Pawłem Łukaszewskim oraz z dyrektorami Wratislavii – Paulem McCreeshem i Andrzejem Kosendiakiem.

Tak więc zapraszamy do lektury, mając też nadzieję, że wkrótce wszyscy spotkamy się podczas wrocławskich koncertów...

Informacje o programie Festiwalu: www.wratislaviacantans.pl

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Autor artykułu

Ur. 1971 r. Krytyk literacki, pracownik Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, sekretarz Międzynarodowej Nagrody Literackiej im. Zbigniewa Herberta, wieloletni redaktor „Tygodnika...

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]