Reklama

Wrocławskie Targi Dobrych Książek

Wrocławskie Targi Dobrych Książek

01.12.2014
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny” i Copernicus Center Press na Wrocławskich Targach Dobrych Książek 4–7 grudnia
W

W czwartek 4 grudnia rozpoczną się we Wrocławiu 23. Targi Dobrych Książek (Dworzec Główny Wrocław, ul. Piłsudskiego 105) i potrwają 4 dni.

Wśród ponad 100 wystawców nie zabraknie „Tygodnika Powszechnego” oraz Copernicus Center Press – zapraszamy na nasze stoisko nr 47, gdzie będzie można kupić – w niskich targowych cenach! – książki, gadżety, płyty z filmami i muzyką. Zapraszamy szczególnie na spotkanie z ks. Michałem Hellerem, który w niedzielę 7 grudnia o godz. 14.00 będzie podpisywał swoje książki. Program Targów oraz spis pisarzy i pisarek, którzy będą podpisywali książki (m.in. Adam Wajrak, Zygmunt Miłoszewski, Jurij Andruchowycz, Anna Dymna, Olga Tokarczuk, Andrzej Stasiuk), znajduje się na stronie www.wpdk.pl. Zapraszamy!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]