Reklama

Ładowanie...

Widzenia

Widzenia

21.10.2016
Czyta się kilka minut
Fot. DOMENA PUBLICZNA
T

Ty Jedyny jesteś niepoznawalny, a wszystko, co myśli, jest z Ciebie. (...) W Tobie jednym wszystko trwa, w Tobie wszystko żyje i porusza się w jednym porywie.
GRZEGORZ Z NAZJANZU

Każdy wiedzący, kto odrzucił wszelkie zło (...) czyj umysł oczyszczony, zwrócony tylko na To, czyje oczy skierowane do wewnątrz, ten jest Nim.
UPANISZADA MAITRI

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]