Reklama

Widzenia

Widzenia

12.07.2015
Czyta się kilka minut
il. Domena pulbiczna
M

Moje serce rozcięto i pojawił się kwiat (…). Najwyższy otworzył mnie Duchem Świętym, odsłonił moje nerki, napełnił mnie swoją miłością, a rana stała mi się zbawieniem.
Z ÓD SALOMONA

Spal kształt niepokorny, roztop go w cierpienia ogniu, a zobaczysz jedność, która niczym skarb kryje się pod nim.
DŻALALODDIN RUMI

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]