Reklama

Widzenia

Widzenia

08.02.2015
Czyta się kilka minut
Fot. Domena Publiczna
P

Pragnę Cię kochać i kocham Cię pragnąć. (...) Niesprawiedliwy jest ten, kto nie dość pragnie.
WILHELM Z SAINT THIERRY

O Panie! Jeśli będę Cię czciła ze strachu przed piekłem – wtrąć mnie do piekła. Jeśli Cię będę czciła z pragnienia raju – nie wpuść mnie do raju.
RABI’A

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

nad doborem tekstów. Przyznaję, że są wymagające i zapewne trzeba trochę poszperać. Coś dla pasjonata, konesera. Miejsce pomiędzy niebem i piekłem musi być fascynujące, nie wróży szybkiego końca, spełnienia. Co pozostaje? Nieugaszone pragnienie?
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]