Reklama

Widzenia

Widzenia

23.12.2016
Czyta się kilka minut
ryc. Edward Augustyn
G

Głębia duszy musi być całkiem cicha i spokojna, by Bóg Ojciec mówił i rodził w niej Syna.
MISTRZ ECKHART

Wielka Doskonałość wygląda jak zużyta i zniszczona. Kiedy jej użyjesz, zobaczysz, że jest mocna i trwała. Wielka Pełnia wygląda na pustą. Użyj jej, a się nie wyczerpie.
LAOZI

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]