Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

24.10.2016
Czyta się kilka minut
29 października – 4 listopada
S

Steve Jobs
Biograficzny, reż. Danny Boyle, Wielka Brytania / USA 2015, Canal+, 29 X, 21.00, Canal+ 1, 29 X, 22.00, Canal+ Film, 30 X, 22.05
Aaron Sorkin, scenarzysta „The Social Network” i „Newsroomu”, przepisuje biografię współtwórcy firmy Apple, zmarłego w 2011 r. Film obejmuje lata 1984-98, w których Jobs (w tej roli Michael Fassbender) wprowadza na rynek swoje najsłynniejsze gadżety. Jego prawą ręką jest Joanna Hoffman, córka reżysera Jerzego Hoffmana, zagrana przez Kate Winslet.

Wizyta
Teatr TV, reż. Agnieszka Maskovic, Polska 2015, TVP2, 30 X, 23.05
Sztuka Radosława Paczochy (twórcy m.in. „Broniewskiego”) opowiada o wykształconym w mieście chłopaku wracającym po latach w rodzinne strony, gdzie musi skonfrontować się z najbliższymi i z własną przeszłością. W roli głównej Dawid Ogrodnik, a obok niego...

1787

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]