Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

03.10.2016
Czyta się kilka minut
8 – 14 X
K

Konkurs im. Wieniawskiego
Koncert, Polska 2016, TVP Kultura, 8 X, 18.50
15. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu zostanie zainaugurowany występem koreańskiej skrzypaczki Soyoung Yoon, która zagra z Die Deutsche Kammerphilharmonie Bremen pod dyrekcją Krzysztofa Pendereckiego. W transmitowanym na żywo programie usłyszymy utwory Pendereckiego, Beethovena i Dvořáka.

Obce niebo
Dramat, reż. Dariusz Gajewski, Polska/Szwecja 2015, HBO, 9 X, 20.10, 10 X, 13.40, 12 X, 20.10, 13 X, 11.50
Mieszkające w Szwecji młode polskie małżeństwo zostaje pozbawione prawa do opieki nad dzieckiem. Historia desperackiej walki o odzyskanie córki została oparta na faktach. W rolach głównych Agnieszka Grochowska i Bartłomiej Topa, a jako bezduszna przedstawicielka pomocy społecznej – Ewa Fröling...

1850

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]