Reklama

Warto zobaczyć w TV

03.10.2016
Czyta się kilka minut
8 – 14 X
K

Konkurs im. Wieniawskiego
Koncert, Polska 2016, TVP Kultura, 8 X, 18.50
15. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu zostanie zainaugurowany występem koreańskiej skrzypaczki Soyoung Yoon, która zagra z Die Deutsche Kammerphilharmonie Bremen pod dyrekcją Krzysztofa Pendereckiego. W transmitowanym na żywo programie usłyszymy utwory Pendereckiego, Beethovena i Dvořáka.

Obce niebo
Dramat, reż. Dariusz Gajewski, Polska/Szwecja 2015, HBO, 9 X, 20.10, 10 X, 13.40, 12 X, 20.10, 13 X, 11.50
Mieszkające w Szwecji młode polskie małżeństwo zostaje pozbawione prawa do opieki nad dzieckiem. Historia desperackiej walki o odzyskanie córki została oparta na faktach. W rolach głównych Agnieszka Grochowska i Bartłomiej Topa, a jako bezduszna przedstawicielka pomocy społecznej – Ewa Fröling...

1850

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]