Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

03.10.2016
Czyta się kilka minut
8 – 14 X
K

Konkurs im. Wieniawskiego
Koncert, Polska 2016, TVP Kultura, 8 X, 18.50
15. Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu zostanie zainaugurowany występem koreańskiej skrzypaczki Soyoung Yoon, która zagra z Die Deutsche Kammerphilharmonie Bremen pod dyrekcją Krzysztofa Pendereckiego. W transmitowanym na żywo programie usłyszymy utwory Pendereckiego, Beethovena i Dvořáka.

Obce niebo
Dramat, reż. Dariusz Gajewski, Polska/Szwecja 2015, HBO, 9 X, 20.10, 10 X, 13.40, 12 X, 20.10, 13 X, 11.50
Mieszkające w Szwecji młode polskie małżeństwo zostaje pozbawione prawa do opieki nad dzieckiem. Historia desperackiej walki o odzyskanie córki została oparta na faktach. W rolach głównych Agnieszka Grochowska i Bartłomiej Topa, a jako bezduszna przedstawicielka pomocy społecznej – Ewa Fröling...

1850

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]