Reklama

Warto zobaczyć w TV

Warto zobaczyć w TV

18.10.2015
Czyta się kilka minut
24 – 30 X
C

Cukier Stanik
Teatr TV, reż. Agata Puszcz, Polska 2015, TVP2, niedziela 25 X, 23.10
Ciepła komedia autorstwa Zyty Rudzkiej rozgrywa się w rodzinnej pracowni gorseciarskiej, którą kapitalistyczne przemiany zmuszają do konkurowania z zalewem chińskiej tandety. Właściciel zakładu i jego siostra postanawiają z pomocą przyjaciół stawić czoło tej ekspansji. Występują m.in. Krzysztof Stroiński, Maria Maj, Agnieszka Podsiadlik, Piotr Głowacki.

Drużyna
Dokumentalny, reż. Michał Bielawski, Polska 2014, HBO, wtorek 27 X, 15.25
Reżyser dokumentu „Mundial. Gra o wszystko” tym razem sięgnął po inny temat sportowy: sfilmował polską reprezentację w siatkówce męskiej. Przygląda się sportowcom nie tylko na boisku, ale także w sytuacjach prywatnych. Pokazuje wzloty i upadki drużyny, przede wszystkim jednak skupia się na...

1761

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]